Värinad 17.12.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mul selline suur mure,mind vaevavad värinad,mis on nii sisemised kui ka välised! Olen tarvitanud antidepressante ja nii kui need ära lõpetan,tulevad värinad tagasi! Tegelen ise ka joogaga,teen kepikõndi ja käin ka punktmasaazis! Tahaks aga kangesti pisipere peale mõelda,olen 32 aastane,üks laps on! Kas antidepressante süües,võib ka lapse peale mõelda! Ja miks need värinad tagasi tulevad? Kas oskate nõu anda?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mõelda võite, aga kui Kurg juba tegutsema hakkab, siis ei sobi AD-d võtta.
Mis on värinate põhjuseks? Mida olete veel teinud (peale tohtrirohu võtmise)?
Kas joote kohvi liigselt? Kas higistate? Kas mineraalvett tarbite?
Konkreetseid soovitusi saate tohtri vastuvõtule minnes, pihtides, üheskoos asju analüüsides, ühiselt lahendusi otsides.
vt. varasemaid soovitusi.
Lahendid on olemas!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet