kas armastus või paranoia 13.12.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mulle hakkas keegi väga meeldima , vist mina talle ka . Kõik oleks ju tore , aga inimene solvas mind - rängalt . Peale seda tuli jube viha , aga armastus on ka jäänud . Tahaks kõik unustada , selle tulemusena mõtlen talle kogu aeg . Juba kardan minna kohtadesse , kus võin teda näha . Ööd on täitsa piinad , nähes teda unes ,läheb piin hullemaks. Mingit lepitust tõesti ei taha , saaks ainult rahu , uni on ka kadunud , tegutsedes unustan kõik , aga samas alateadvuses on ta kohal . Suts on võetud ka rahusteid , leevendus on ajutine. Ta on muutunud täitsa piinaks mulle. Mis teha , aeg parandab kõik , oleks see aeg vaid piinades lühem

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Unistades unistused edenevad, suheldes suhted muutuvad.
Lähisuhted selguvad ning selginevad just lähedal suheldes. Ja veidi hingele hingamispausi on ka vaja - võtke veidi aega ka maha.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet