tü kliinikumi psühhiaatria osakond? 03.10.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

huvitav koht see tartu ülikooli kliinikumi psühhiaatria osakond, helistad tahad endale aega panna, saad mingi adminitraatori käest sõimata, kuna sa ei tea kelle juurde aega panna, ja kuna kõik ajad on täis ja et sa nii loll oled ja millestki aru ei saa kuidas asjad käivad. krdi koht see on, kas seal ravitakse või hoopis tehakse uusi haigeid juurde???

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Administratsioon

Veiko Vasar, kliiniku juhataja - 7318 701, Veiko.Vasar@kliinikum.ee
Reet Tohvre, ülemõde - 7318 703, Reet.Tohvre@kliinikum.ee
Esta Brett, sekretär - 7318 701, Esta.Brett@kliinikum.ee
Annika Pertmann, sekretär - 7318 701, Annika.Pertmann@kliinikum.ee

Julgesti, vennad, nüüd tööle...!
Kannatlikkust,
Jüri O.-M. Ennet