vist depressioon 14.08.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Mul selline küsimus,elan hetkel Aasias ja juba mingi aeg on närvilisus kasvanud ja iga kurvemgi asi ajab nutma(rase ma ei ole...),ja veel pea valutab vahest õhtuti jne...
Ühesõnaga oleks kena siit kuulda,mis see siis võiks olla,kas peaksin arstile minema???
Ette tänades!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Võiba-olla see, et rase ei ole teebki Teid kurvaks?
Muremõtetel palju põhjusi. Kui ikkagi ise toime ei tule, siis tohtri juurde - saate oma mure ära pihtida, saate soovitusi, vajadusel ka arstirohtu.
Parimaid tervitusi siit Euroopast,
Jüri O.-M. Ennet