Gerimax 11.05.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Kas Gerimax jt zhenzhenniga preparaadid võivad paanikahäiretega inimestele halvasti mõjuda ja närvilisust suurendada?
teritades
Eva

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Põhimõtteliselt jah. Ka liigne kohv, liigselt kanget teed, shokolaadi palju - ärritab.
Kevadine loodus, mererand, metsatukk, park, tähistaevas, sõbrad, hea raamat, meeldiv muusika, lemmikloom jne mõjub rahustavalt.
Leidke endale sobiv, hingelähedane variant.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet