mees käib lapsesaamise jutuga peale..... 08.05.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Selline mure on, et mees käib pidevalt lapsesaamise jutuga peale, me ei ela isegi koos mitte.
Ma olen 22 a ja lõpetan järgmisel aastal ülikooli , mõtlesin alati nii, et teen ennem ikka karjääri ja siis vaatan mis edasi saab, aga nüüd ma ei teagi mida teha. Miks mees käib selle jutuga peale, on tal kindlusest puudus? Ta isegi on korra maininud, kui ma talle last ei hakka sünnitama, siis läheb ta teise naise juurde.Nagunii mehed ju lapsi ei kasvata, enamus koormust langeb naisele ikka. Ja ta on vanem ka minust 10 aastat, ( üks laps olemas eelmisest kooselust)

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mõte tore ja pealegi - olgu kahepoolselt "paika pandud".
Sotsiaalne garantii Lapsele:
a) riiklikult registreeritud abielu ja kohe,
b) rõõmsameelselt kooli lõpetamine,
c) siis kurejutud tegudeks teha,
d) ja siis jääb nn karjääriks aega veel "peaaegu sajand".
Mida Te selle karjääriga peale hakkate?
See ju ikkagi vahend, mitte eesmärk.
Tehke nii, nagu SÜDA ütleb!
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet