Cipralex? 29.04.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere

Arst kirjutas mulle väja ravimi nimega cipralex (antidepressant).
Sooviks teada kas selle rohu ravikuuri ajal tohib ka alkoholi tarbida?
Pakendil midagi alkoholikohta üeldud ei ole ja unustasin arstilt ka küsida.

Oleks tänulik vastuse eest

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Pulmas-sünnipäeval tervisepitsi võite võtta, matustel peienapsu ka.
NB!
Alkoholi võib ainult siis võtta, kui KÕIK korras on ja probleeme pole. Kui on probleemid, tervisehäired, siis tuleb need eelnevalt kõrvaldada.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet