minu tervis.. 08.04.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Ei saa aru,mis minuga toimub..olen 25 a. noor naine..äkki algasid mul südame pekslemine,jalgades nõrkus,rinnus raskus ja üldse kõik kohad valutasid..perearst tegi vere-uriinianalüüsid-korras..diagnoosiks sain paanikahoogudega depressiooni..mina püüan ikka seletada ju mul midagi raskemat,mida keegi ei leia..vasak käsi valutab endiselt,kaenla all,rinnus ja selle all valu ja raskus..seljas..kõikjal..ka katsudes..vahel enam-väehem..ja äkki lööb uuesti ..kord nii ja kord teisiti..mida siis???

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ärevushäireid on tänapäeval palju. Need on ravitavad. Nendest oleme varem piisavalt palju kirjutanud, soovitusi jaganud, harjutusi õpetanud. Tehke neid. Veidi on ka arstirohtu vaja - aitab psühhiaater.
Tegutsege,
Jüri O.-M. Ennet