asperger, grupiteraapia 02.01.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere
ja head uut aastat!!!

21. aastane noormees, soovib leida võimalust grupiteraapiaks. Paanikahäire ja raskendatud sotsiaalne suhtlemine. Kus on võimalik osaleda grupiteraapias ja mis see võiks maksta? Reha plaanis on soovitus ka olemas ja ka endal tahtmine.
Tervitades M.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiatriakliiniku juures (Dispanseris ja ka osakondades) on ka psühholoogid tööl. Põhiliselt teevad nad individuaalset psühhoteraapiat. Kas mõnel neist ka rühma-teraapia hetkel plaanis on, seda peab ikkagi otse nende käest välja selgitama.
Pöörduge Dispanseri psühholoogi poole.
Registratuur 697 44 44, sealtkaudu laabub asi edasi.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet