suitsiid 23.09.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kas 1mg Xanaxi tablettidega on võimalik teostada üledoseerimist??? Põen ärevushäiret, ravix on cipralex. Endiselt probleemidega nii kodus kui ka tööl on raske võidelda, ma ei suuda kannatada ebaõiglust. Lihtsam on teostada suitsiid.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ebaõiglust ei tohigi kannatada. Ebaõigluse vastu on vaja võidelda, võidelda vastavalt oma ja oma mõttekaaslaste võimalustele. Kui Teie suitsiidi teete, kes siis ebaõigluse vastu võitleb? Ebaõigluse Jukud saavad ju siis veelgi suurema ebaõigluse väe! Leidke (kui Teid ühiskonna mured huvitavad) endale sobiv erakond ja tegutsege. Teisi aidates ja toetades tõuseb ka enesehinnang ja elatud aastad saavad uue kvaliteedi.
Xanax on hea, aga metsajooks veelgi parem, teiste aitamine aga parim!
Teist nõrgemad ootavad Teie abi. Nad ootavad!
Ükskord sureme me niikuinii, selleks ei ole suitsiid vajalik. Vajalik on elada toimekalt, töiselt 100 - 110 aastani, siis võib juba rahulolevalt ka hauaplaati lihvima hakata.
Teile parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet