Psühiaatri vahetus 09.08.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,

Seoses täiseealiseks saamisega on vaja vahetada psühiaatrit. Kas peale Paldiski mnt. neurloogia haigla võtab psühiaater vastu (tasuta) ka mujal? Kas arsti määrab polikliinik või peab tolle ise valima?

Kuidas arsti vahetus toimub? Kas tervise kaart antakse uuele arstile edasi või on võimalik alustada ka "nullist"?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Paldiski mnt.-l toimub automaatselt täisealiseks saamise järgselt tohtri muutus. Vastavalt elukohale võite seda piirkonda teenindavate tohtrite hulgast arsti valida. Psühhiaatrid võtavad vastu ka Wismari Haiglas, Lääne-Tallinna Keskhaiglas. "Seewaldis" asi järjepidev, mujale minnes algab asi nn "nullist".
"Nullist" alustate ka eratohtri juures.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet