Lp. doktor. 28.07.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Lobisesin kogemata oma 11-aastasele pojale välja, et ravin ennast psühhiaatri juures.Kas lapse eest peaks seda kindlasti varjama ja on loota, et ta selle unustab.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Miks varjama? Just vastupidi - tekitage temas huvi terviseprobleemide vastu, vaimse tervise edendamise vastu ja võibolla saame aastakümnete pärast ühe tubli arsti, psühhiaatri rahvale abi osutama.
Tervitusi tulevasele Kolleegile,
Jüri O.-M. Ennet