Magamine ja magamatus samaaegselt 28.05.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olen väsinud... Pea kogu aeg ja muudkui magaksin. Kõik oleks ok, kui magamine annaks puhanud enesetunde. Paraku olen hommikul ärgates väsinud. Magamisest väsinud. Tihtipeale on nädalavahetusel võimalus päeval magada ning siis peale 2-3 tunnist uinakut on enesetunne kriipsukese võrra puhanum kui hommikul peale öist und. Magama lähen võimalusel 21-22 paiku, äratuskell äratab 5.30. Tunde kokku lugedes peaks nagu kõik korras olema, aga pole ju :(. Kas sellisele probleemile on lahendust?
Kersti

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tallinna, Tartu ja Jämejala haiglas tehakse uneuuringuid. Postimehes oli nädala-paari eest ka kuulutus. Võtke haiglaga ühendust ja osalege selles.
Kui uuringul osaleda ei taha, siis pöörduge psühhiaatri poole - saate täpseid soovitusi.
Mina olemasoleva info põhjal annaksin Teile hommikul 1-2 tabl. Fluanxoli (ikka olemasoleva info põhjal).
Lugege lugu Kodutohtrist, nov. 2001
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet