autogeenne treening 04.05.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kus ja kelle juhendamisel saab Tallinnas õppida autogeenset treeningut?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Dr. Sergo on selle ala fanaatik, entusiast, spetsialist, õpetaja.
Teemat valdavad ka teised psühhiaatrid.
AT kohta ka rohkelt kirjandust ilmunud ning ka selle kaudu saate põhitõed endale omaseks, praktiliseks kasutamiseks omandada.
1) Kehaline relax on vundament,
2) lihastes soojatunne süvendab seda ja loob eeldused siseorganite ning psüühika rahustamiseks,
3) harjutused südamele rahustavad nii südant kui ka siseelundeid ning ka psüühikat,
4) hingamise rahustamine on juba uksepakuks vaimu- ja hingemaailma,
5) Plexus solarise piirkond on "hüvastijätt" kehaliste muredega ning pendeldamiseks
6) lauba piirkonda. Nüüd algab Tervendav PALVE ja MEDITATSIOON.
Selle kuuenda astmeni jõuate ka minu harjutusega ja seal on see Tervendav PALVE ja MEDITATSIOON viies aste: relax-tühjenemine-täitumine-tühjenemine & täitumine-PALVE & MEDITATSIOON
Soovin edu,
Jüri O.-M. Ennet