Psüühhika häired 08.07.21 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere

Perearst kirjutas varasemalt clipralexy ravimit sest algul ma ei saanud magada . Magama minemiseks võtsin xanaxit ja hommikune põhiravim oli xanax. Hakkasin võtma ja enesetunne läks üsna kiirelt heaks.

Mingihetk otsustasin et misasja küll saan ka ilma rohuta hakkama. Nüüd on unehäired tagasi ja üsna kehva enesetunne. Kas ma tegin väga valesti , et terveks enam ei saagi ?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Xanaxile ei.
Apteegi vabamüügist - Melatoniin - õhtul.
Rahustavad teed,
Kehaline aktiivsus,
Enneti Palve esimene samm (vt otsinguga).
Ravim on abivahend, harjutused - Põhivahend.
Head harjutamist!
Jüri O.-M. Ennet