miks ma asju põletan 09.01.21 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

ma nagu panan kogu aeg asju põlema nagu tseke ja pabereid nagu mulle meeldib see see pakkub mulle münu aga mul öeldakse et mul on midagi viga nii et ma mõtlesin et ma küsin.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui sul kodus kamin või ahi on, siis selles võid - vanemate loal ja juuresolekul - asju põletada.
Räägi oma probleemist vanematele - üheskoos leiate lahendi.
Kui ahju ei ole, siis võid koos vanematega ka küünalt põletada, küünla tuld jälgida ja siis midagi soovida. Seda siis 3-4 minutit üheskoos teha.
Päeval tee sporti või ole füüsiliselt aktiivne - aitab rahuneda.
Oled tubli!
Jüri O.-M. Ennet