Kurgus nagu poob ja tunnen lööke kurgus aegajalt. 29.04.20 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kilpnääre kontrollitud.Südamega holster näitas ühe vahelõõgi.Vererõhk no 129 ja 86.
Tunnen aegajalt tükki kurgus ja nagu mingi südamelõõke ka. See ei ole koguaeg. Eelmine aasta oli tugev stress..Aegajalt tunnen öösiti et süda nagu väriseks. Võtan rahustavat tbl.midagi jääb ära.
Millega võiks olla tegu?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Stressi ja närvipingeid jätkub kõigile, ka teile.
Kõik rahustavad ettevõtmised on kasuks - leidke endale sobilikud harjutused ja tegutsege.
Kurgu osas:
Soojad joogid (või ka rahustav tee olla). Iga neelamine rahustab!
Kuristamine leige-sooja (mõnus temperatuur) veega. Siit tekib pikk väljahingamine. Iga väljahingamine rahustab, kuristamine eriti teile oluist piirkonda.
Ümisemine rahustab - printsiip eelnevaga sarnane.
Harjutusi teha mõnuga, mitte pingutada.
vt varasemad, leia sobilik, harjuta.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet.