hüvitis avarii psühhotrauma korral 18.01.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

kas on olemas selline asi nagu "postuumne avarii psühhotrauma" ja kas selle puhul ka hüvitist saab ?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Surmajärgselt võib lähedastel psühhotrauma tekkida.
Praegu teie poolt infot vähe antud. Probleem jääb selgusetuks.

Selliseid postuumseid probleeme lahendab tavaliselt kohus ja psühhotrauma olemust-suurust hindab kohtupsühhiaatria ekspert, kui sellise korralduse annab kohtunik.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet