Olin rumal ja tarbisin peol pakutud tabletti Ekstasi / MDMA 02.03.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Möödus nädal tabletist. Olen mures, et silmadest ei kao ära virvenduse taoline asi. Palun väga abi. Ei ole varem kunagi tarvitanud taolisi asju.
Oli esimene kord ja ka viimane.

Ema on sellest teadlik, otsime koos abi.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) korralik ja piisava kestusega uni.
2) Jalutuskäigud - kehaline aktiivsus puhastab nii keha kui ka psüühikat.
3) Vitamiini võta üks kuu, sellest aitab.
4) igal hommikul jaheda veega silmnägu pesta - nägemisele väga kasulik (teen seda aastakümneid iga päev. Toimib väga hästi) kasulik ka sinule.
Kõik saab korda!
Rõõmsameelselt edasi!
Jüri O.-M. Ennet