Neurotransmitterite ja hormoonide testimine 08.09.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Kas kuskil on võimalik kontrollida neurotransmitterite ja hormoonide tasakaalu eestis? Kas haigekassa toetab sellist testimist ja kui palju sellise testimise hind on juhul, kui haigekassa ei toeta?
Tervitades

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui diagnostiliselt või ravi aspektist on vaja, siis need analüüsid tehakse ja maksab Haigekassa (kui meil sotsiaalmaks korralikult makstud).
Erakliinikud teevad vastavalt oma spetsiifikale, nende osas ei oska vastata.
Uurige, saate vastuse.
Diagnoosi ja uuringute osas vajalik ikkagi koostöö raviarstiga, siis tulemus ikkagi süsteemsem, adekvaatsem.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet