Väikese tita kaotus. 02.02.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kaotasin oma 7 kuuse beebi.Beebi suri ajukelmepõletikku.Kuidas saada leevendust sellele valule?.Mul on veel lapsi.Tean et pean elama nende ja mehe nimel edasi aga väga raske on.Kas Jüri Ennet teeb ka vastuvõtte?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Eelkõige uni korda - apteegi vabamüügist Melatoniin, mõned rahustavad teed.
Kindlasti mitte süüdistada, süüdlasi otsida - see ju enam ei aita ja murehaava ei lase kinni kapselduda. Kapseldumine vajab aega.
Käsitsi mingit väiksemat pesu soojas vees pesta (käed ja soe - suur rahustaja, pingete maandaja).
Päevik öökapil ja muidu ka käeulatuses - peas keerlev mureprobleem Päevikusse paari nö koodsõnaga kirja panna ja mõelda, et vajalikul hetkel tegelen sellega kümmekond minutit, aga praegu ole Päevikus, mina tegelen igapäevatoimingutega.

Lapsuke on Linnuteel ja tal on kindlasti heameel jälgida teie edasisi toimetusi, rõõmsat koosmeelt ja naeratusi.
Natukene murenuttu on lubatud, aga ärge naeratusi unustage - seda kõik (ka Tema) vajavad.
Olen minagi seda muret teiste- ja omal nahal tunda saanud, aga Elu läheb edasi ja oma missiooniga tuleb edasi minna.
Elujõudu teilegi!
Jüri O.-M. Ennet