abi palve 24.04.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere !
Kirjutan teile esimest korda ja nagu ei oksagi pihta hakkata
et siis mul on juba 3 nädalta koguaeg paha ja juba pikemat aega tekkivad vahelduva eduga paanikahood ja ma ei tea miks..käisin arstide juures ja mulle tehti igasuguseid proove ja kõik näitab, et kõik peaks nagu koras olema,aga ei ole .Nüüd kuulsin ,et sellised nähud võivad tekkida stressist ja, et sellest lahti saada peaks psühhiaatri poole pöörduma. ja ma siis nüüd pöördun teie poole.. palun aidake mind.. Ma ei jõua enam nii olla kui ma koguaeg kardan ja koguaeg on paha...mida ma tegema peaksin?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

See kirjatükk viitab küll veidi ärevushäire võimalusele. Vt. varasemaid soovitusi ning sealt soovitan enda jaoks vajalikud harjutused välja noppida, neid teha.
Tohtrirohu vajaduse ütleb kohtumine psühhiaatriga.
Sellest murest saate jagu!
Tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet