Seksisõltuvus 13.10.16 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tervist!

Ei tea kuhu oma murega pöörduda, sest asi hakkab ülekäte kasvama. Olen 24-aastane noormees, majanduslikult kindlustatud ning eluga heal järjel. Mul on 2 last, naine keda ma armastan ning kelle armastust ma tunnen. Oleme seksuaalselt väga avatud ning eksperimenteerime pidevalt. Meil on pikad eelmängud ja väga hea seks. Samuti on naine mulle nagu parim sõber kellega ma jagan kõike peale antud probleemi.

Vaatamata sellele olles tööl või kodus vaatan ma igapäevaselt salaja pornograafilisi filme. Tööreisidel käies külastan prostituute ning otsin võimalusi eneserahuldamiseks. Kõige huvitavam on see, et prostituudiga olles ei soovi ma eneserahuldust nii väga kui naise rahuldamist. Tahan, et naine saaks orgasmi, oleks mu käte vahel nii märg nagu pole kunagi olnud. Ise saan rahuldust vaid siis kui naine kiidab kui hea ma olen. Olen selleks kõigeks väga palju pühendanud, et mõista kuidas naise keha reageerib erinevatele asjadele, et võimalikult palju mõnu pakkuda.
Uurisin ka nartsisissmi kohta, kuid ainukene tunnus mis vastab mulle on see, et vajan naisterahvaste heakskiitu ning tahan kuulda kui hea ma olen.
Tõesti ei tea kuhu pöörduda ning mida teha.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tegelege rohkem Lastega, Perega, Tööalaste eesmärkidega, Ühiskonna edendamisega. Pornoga kütate end liigselt ülesse ja siis raiskate väärtuslikku seemnevilja võõrsil ja raha eest ja tulutult.
Selle raisatud energia-rahad-aeg saate ju oma Pere suurendamisse suunata - veel perre üks või kaks last juurde - siit tulevad püsiväärtused, püsirahulolud, enesehinnangu tõus, Mina-Meie edenemine.
Olete liigselt Mina-keskne - Ego-keskne.
Teie teadmisi ja tegemisi ei vaja laternate tänavad - Eesti maa ja rahvas vajab Teid,
Lapsed-Pere! Sinna tuleb oma energia suunata!
Uued sihid silme ette!
Jüri O.-M. Ennet