Tarvitsen bentsopiinilääkitystä. Oma lääkärini katkaisi hoidon viime viikolla, Suomessa minulla ei ole hoitavaa lääkäriä.En pysty lopettamaan seinään, tarvitsen apua 20.06.16 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

En ymmärrä eestin kieltä.
Tarvitsen ajan psykiatrian alan erikoislääkärille.
Onnistuisiko se teillä?
Tarvitsen bentsopiinilääkitystä. Oma lääkärini katkaisi hoidon viime viikolla, Suomessa minulla ei ole hoitavaa lääkäriä.En pysty lopettamaan seinään, tarvitsen apua

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui ainult trankvilisaatoreid (bensodiasepiine) tarvitame ning muid ravimeid ning ravi-võimalusi ei kasuta, oma eluviisi ei muuda, siis see on väär ja nendest ravimitest tekkib suhteliselt ruttu sõltuvus (riippuvuus).
Tallinnas, Tartus, Pärnus on psühhiaatrid ja nemad saavad teil:
a) põhiprobleemi ravida (miks rahusteid võtma hakkasite);
b) nemad saavad ka sõltuvust trankvilisaatoritest ravida.
Minul on käesolevalt puhkus ja patsiente vastu ei võta.
Tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet