narkomaania ravi 03.03.02 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Kus oleks võimalik ravida kanepisõltuvust 17 aastasel noormehel.

Tänan!

Arst vastas:

dr Jaanus Mumma

Psühhiaater

Tallinna Wismari Haigla

Tere!

Tegeleme Wismari Ravikeskuses kõikvõimalike sõltuvustega.Ka kanepisõltlasi käib vastuvõttudel.Nõustame ja vajadusel võib toetusraviga abistada inimest vabaneda oma pahest.Põhieelduseks sõltuvusest vabanemisel on muidugi inimese enda soov selleks.Noortel inimestel on aga sageli probleemiks motivatsiooni puudumine.Tõsisem soov selleks tekib alles mingi tüsistuse ilmnemisel (tervisehäire).

Lugupidamisega

Jaanus Mumma