mina ja minu mõtte maail 05.03.16 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mina olen alati kurb ja ei soovi ültsegi teistega koos viibida.Minul on raske magama jääda ja olen mitu korda enesetappu plaanind.Minul on tihti nuttu hood .Kuid teised näevad seda harva.Suhelda inimestega on väga raske.Hirm pimetas üksi olles ,kuid ei suuda ka inimeste seltskonnas olla.Ei suuda inimesi usaldada .Kõik mida teen on minu meelest vale või halvati tehtud .Kas peaksin psühholoogi poole pöörduma oma murega?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

a) Räägi sellest Emale või Isale (Vanavanematele) - üheskoos on kindlam, leiate koos lahendeid.
b) Mõnusa pikkusega jalutuskäigud - mured kaovad, vaim puhkab, enesetunne paraneb, tervis läheb tugevamaks.
c) Apteegist rahustavat teed ja seda õhtul.
d) Pimeduse kartus vt. sundhirmude e Foobiate alaseid vastuseid ja kasuta sinule sobilikke soovitusi.
e) Vajadusel psühhiaatri jutule.
Tegutse ja elu muutub kaunimaks!
Head tegutsemist,
Jüri O.-M. Ennet