Nycoflox/Flux 17.01.16 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!

Tegin 2 aastat tagasi edukalt läbi Nycofloxi 6 kuu pikkuse kuuri. Nüüd on taas stressi tulemusel välja kujunemas depressioon ja arst soovitas taas Nycofloxi. Kahjuks Nycoflox on vahepeal müügilt kadunud, seda enam ei toodeta. asemele on tulnud Flux (20 mg). Minu mureks on, et kui Nycofloxiga ei kaasnenud mineid erilisi kõrvalmõjusid, siis Fluxi puhul ei ole võimalik õhtuti magama jääda. Kuna mul on eelmisest ravikorrast järgi veel 2 purki Nycofloxi, siis tegin katse ja selle rohuga on kõik korras, uni tuleb. Mida te soovitate teha, kas oleks mõistlik kombineerida ühte ja teist rohtu vaheldumisi (näiteks üle päeva), et harjutada vaikselt organismi Fluxiga kui und ära võtva rohuga? Toimeaine on ravimitel üks, kuid kummaline, et mõju unele on erinev. Kas neid võib läbisegi võtta? Olex Nycoflox veel müügil, siis eelistaksin seda, kuid olen sundolukorras ja apteegid pakuvad nüüdsest vaid Fluxi.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Super, hea rohi olemas ja sellega siis alustage. Kindlasti harjutused jt varem antud soovitused. Saate selle rohukogusega kindlasti rahulolu mägedele.
Harjutused! Minu harjutust võib teha mitmeid kordi päevas, aga kindlasti teha siis kui võtate Nycoflox´i. Nii saab välja töötada endale rituaali e tingituse - Pavlov-Enneti refleksi, et paremini meelde jääks. Selline tingitus-rituaal on imeväega - harjutusi tehes organismi reageerib nagu oleks võtnud ka rohtu! Super!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet
PS
Server vahepeal ei andnud ühendust, siit siis väike hilinemine.