kuumalained jalgades 09.10.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

ema ärkab öösel 3-4 korda üles kuumalainetuse peale, mis algab labajalgadest ja kuni tuharateni, katsudes jalad külmad, aga tunne nagu põletaks, järgneb naha kipitus rinnas,roiete vahel, peas, väga halb enesetunne hommikul,magamata, kurnatud. Ei ole hingehäda ega depressiooni, on toimetulev ja hakkaja.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Perearst saab anda selgitus: verevarustus jalgades ja organismis, lupjumisega seonduv e ateroskleroos, asjadest arusaamine ja psüühika üldine seiskord jne. Siis saab edasi saata spetsialisti juurde.
Selline asjade käik on vajalik.
Tegutsege,
jüri O.-M. Ennet