Kuidas sellest ringist v@lja tulla? 26.09.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olen alandatud ja m6nitatud, kuidas sellest ringist v@lja tulla?? Kuidas t66koht leida?? Ja kuidas v6ita usaldus?? Praegusel juhul ei usalda mind keegi!! Seda grupiraha ei suuda ma ise ka austada, aga ilma selleta pole mul ju midagi!!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Grupiga seonduv käib:
a) raviarsti kaudu, et kõigi vahaenditega tervist paremuse poole liigutada,
b) elukohajärgse sotsiaaltöötaja(te) kaudu, et seaduseg võimaldatud sotsiaalsed tugiteenused ja abi oma elukorralduse edendamiseks kasutada.
Mida ma ise saan enda tervise, enda elamise heaks teha (kehaliselt, vaimselt, sotsiaalselt) ja mõnda lähedastki abistada (kui ta seda soovib ja mul suutmist on).
Võimaluste register on lai.
Mis teid õnnelikumaks teeb ja mis molemas, et praegu Õnnelik olla: elus, ei valuta, silm näeb, jalg tatsub jne - see on juba piidavalt palju.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet