Naine alkohoolik,mees suiitsidik 28.07.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere
dr Jüri Ennet..Meil suur proobleem
AIdake palun .
mina olen alkohoolik ,ravin ennast
mees koguaeg tapab ennast,nendel peres suiitsiidid olid

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Olete tubli, et end käsile võtsite ja alkoholismi ravima hakkasite.
Kui esimest pitsi ei võta, ega siis pahandust ka ei tule. Absoluutne karskus, ilma ühegi alko-tilgata on teie tee. Paljud patsiendid on läinud karskuse teele ja suutnud seda juba 15-20 aastat. Suutsid nemad, suudate ka teie.
Abi ja väge saate teie ja abikaasa psühhiaatri juurest. Mõlemi jaoks asjalikud rohud abiks ning vajalikud soovitused arsti poolt siis konkreetselt teile pakkuda.
Psühhiaatri jutule.
Tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet