Viha hood ja närvilisus 05.07.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere probleem on selline härritun ja vihastan kergelt. Kõik algas sellega eelmine elu kestis mul 8 aastat kui taheti lahutust naine leidis endale uue arvan et see mõjus mulle väga halvasti tehti mind tühjaks jäid mulle laenud ja võlad. Kasvatasin ülesse tema lapse ja kui laps teada sai, et ma ei ole tema isa siis keeras temagi mulle selja hakkasin jooma ja jõin end põhja siis leitsin endale uue elukaaslase tore ja mõistev tüdruk aitas mind aga maei usalda teda ja kardan et kõik kordub jälle. Ei suuda oma härritust ja viha kontrollida tekib selline tunne et tahaks kõik puruks lüüa kui olen rahunenud siis saan aru, et käitsin valesti nii ei suuda mu pere minuga koos elada. Kardan et olen ebastabiilne mis ma tegema pean kust ma saaks abi kas mul on tugev stress või hakkan mõistust kaotama

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Lahutusi on ikka olnud - ju see pidi nii olema, sest nii ta oli. See nüüd minevik.
Olete tubli, et last kasvatasite - küll selle heateo karma ka kord kaarega positiivselt tagasi tuleb.
Kui elus asjad täieliselt korras ei ole, siis alkohol ei ole lahenduseks. Ei ole.
Nüüd uus elukaaslane - hoidke seda suhet ja tugevdage seda.
Pingete maandamiseks võtke apteegis rahustavat teed ja unetuse korral ka veidi und soodustavaid ravimeid.
Kehaline aktiivsus sportliku suunitlusega on suuresti kasuks. Tore kui koos jalutate või sportliult aktiivne olete.
Minu Palve-Meditatsiooni esimene samm on hea rahustaja.
Iga tera tervise varasalve tuleb kasuks.
Unustage minevik ja elage olevikus!
Vajadusel saate psühhiaatrilt arstirohte pingete maandamiseks, aga põhiline on kõik eelnevalt öeldu!
Igast murest saab üle!
Jüri O.-M. Ennet