Tere. Kirjutan oma murega 01.07.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere. mul suur mure .. nimelt oma elukaaslase pärast .. ta ei saa öösiti und enam .. ja juba mingi mitu kuud nii .. koguaeg ja pidevalt on närviline , saan sõimata ka väikeste asjade pärast .. tööl ka tal tekkinud probleemid. Kuidas edasi käituda ei tea . Varem oli ta nii rahulik . Elurõõmus . magama jääb mõnikord siis sogab mingitest mõõtudest ja juppidest.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Uni - apteegi vabamüügist saab Melatoniini ja seda võtta õhtul üks kapsel. Apteegist saab ka rahustavat teed.
Õhtul õigel ajal magama - režiim, siis organism harjub.
Sõimlemise-riidlemise asemel teineteise julgustamine, sest

tänapäeval meie ühiskonnas ongi närvipingeid üle-mõistuse-palju! ja ainult puupea ja südametu inimene ei muutu närviliseks. Seega - põhjus ei ole kodus vaid tööl, ühiskonnas. Kokku hoides - kodune üksmeel, rahva üksmeel - annab lahenduse, muudab olukorda ühiskonnas.

Hoidke kokku, kullakesed, üksmeelele leiate Õnnetee ja püsite õigel rajal !
Melatoniin, üksmeel, kallistamine!

Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet