Haiglane armukadedus 07.05.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olen hullumise äärel kuna haiglane armukadedus ei lase elada korralikku pereelu.
See tunne tapab mind seest ja sellega teen veel rohkem haiget oma lähedastele,olen kuulnud,et peale kõikide süüdistuste esitamist seal kus neid tegelikult ei ole(ma loodan) hakkabki naine otsima meest mujalt.See omakorda võimendab minu armukadeduse hooge.Ma armastan teda ja lapsi meeletult ega taha neile haiget teha kuid paraku teen,mitte füüsiliselt vaid vaimselt.
Olen jõudnud punkti kus helistan iga poole tunni tagant,et kuulda kas ta ikka on tööl jne.Kontrollin tema telefoni lootuses leida sealt otsitut,sõnumeid,kõnesi,facebooki seina ja ka sõnumeid.Suutsin asja viia nüüd niikaugele ,et naine soovib mind maha jätta ja see mõte et jään temast ja lastest ilma panigi mind abi otsima.Ma ei tea kas on olemas mingisugust ravi või on kõik lootusetult kadunud.
Ette Tänades.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Armukadedus:
a) reaalne "tähtede seis" ongi selline, siis tabletid ei aita.
b) psüühiline häire, siin arstirohud aitavad.
Mida abikaasa soovitab, asjast arvab? Nii ka käituda!!!
Psühhiaatri jutule.
Tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet