Kirjutasin et kardan tööd otsima, 36 mees, võib olla panin vale email? 11.02.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kardan tööotsimist, vastutust. Vabandan ebameeldivuste pärast, kui ma kirjutan teist korda sama juttu, aga ma ei olnud kindel, kas minu email oli õige!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

vt eelmine vastus.
Veelkordselt rõhutan - lahendi olemas ja iga tera tervise-enesekindluse varasalve tuleb kasuks.
Tuleb kasutada nn karastamise printsiipi, s.o. jaheda veega karastamine hakkab ka samm-sammult ja vajab teatud eneseületamist. Pärast on aga ülimalt hea meel ja enesetunne enda hirmust ülesaamise üle! Nii ka sotsiaalse käitumise osas - samm-sammult end selles keskkonnnas karastada, ennast ületada - see teeb tugevamaks ja ei kahjusta.
Head karastamist soovides,
Jüri O.-M. Ennet