BROMAZEPAM 01.02.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olen pärit Järvamaalt.Käisin oma maakonna psühhiaatri pool vastuvõtul ja ta määras mulle kaks rohtu üks on Elontril ja teine Bromazepam Lannacher.Elontrili võtan,aga Bromazepami ei võta,kuna perearst ütles,et see ravim tekitab sõltuvust,kuigi peaks seda võtma.Kas tõesti see ravim tekitab sõltuvust.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Seda ta teeb. Seda kasutada VAID vajadusel, nagu kiirabirohtu. Kui saab ilma, siis ei võta.
Teist rohtu võtta reeglipäraselt.
Kehalised harjutused - terves kehas terve vaim!
Mis on põhipõhjus(ed)? Neid muuta.
Tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet