kõrva kohin,susin 13.01.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere
peale külmetust algas kõrvas kohin,vilin. pöördutud eriala arsti poole,kes vaatas läbi kuulmekäigud-ei midagi. tehti ka kompuuterpilt peast-kõik korras.
kas mingid ravimid leevendaksid seda suminat? sooviksin sellist mis selle vilina ära võtab vähemalt ööseks. kõrvaarst arvab et pole seotud külmetusega ja soovitaski teie poole pöörduda
lugupidamisega

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui kõrvaarsti uuring nii selgitas, siis ikka psühhiaatri jutule. Peale vestlust selgub vilina olemus ja vajalik arstirohi (teatud perioodiks), ilmselt ka elurežiimis väikesed muutused ja muud harjutused.
Üldiste tervist tugevdavate harjutustega ja relax-harjutustega võite kohe alustada - kindlasti kasulikud.
Tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet