mina 06.01.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

olen oma viimase poole aasta jooksul kõik oma lähedased kaotanud ja nüüd viimane oli vend kelle kaotasin ning ta tapeti minu ees.peale seda oleks nagu musta auku kukund kust välja ei saa.mees pettis teise naisega ja ei oska enam oma eluga edasi kuidagi minna ning magada ei saa öösiti enam.mille nimel elada on 2 poega aga stress nii suur,et ei jaksa nendega tegeledagi ja tädi on aidanud viimased 3 nädalat.mis aitaks mind või mida teha.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Valvepsühhiaater (Tallinnas ja Tartus) võtab igal tööpäeval vastu. Saate stressi ja une-abiks rohtu. Muu vajab suhtlemise-rääkimisega paikapanemist.
Kui Teie elukohas valvepsühhiaatrit ei ole, siis perearst las kirjutab Esprital´i ja seda võtta 15mg õhtul 1-1,5 tundi enne und. Siis - vajadusel - saate sellel sajandil ka psühhiaatri jutule.
Igast murest saab üle!
Jüri O.-M. Ennet