Unehäire rahutud jalad 03.12.14 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mul selline mure, et kui hakkan magama jääma ja magamise ajal liigutan teadmatult varbaid. Ei pannud seda refleksi ise tähele sinnamaani kui see mu kaaslase und häirima hakkas ? Mis võiks olla lahenduseks, et seda refleksi ei tekiks ?

Tänades,

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) rahustava toimega AD
2) päeval juua min.vett, eriti Borjomi - seal palju mineraale.
3) apteegist võib küsida Mg tablette
4) hommikul ja õhtul teha "tite siputamist" selili - jäsemed üksteise järgi siputada lae suunas. (teen seda harjutust ise iga päev - psüühilise häälestamise eesmärgil, see ei ole ainult lihasvärin!).
5) sportlik-tervislik eluviis
6) psühhoregulatsioon
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet