Mustus haigus 17.07.14 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mul on probleem,minu jaoks on asjad mustad
Kas see on haigus? Ma tõesti tahaks teada

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Puhtuse individuaalne mõõdik on inimestel erinev ja sõltub teataval määral ka sotsiaalsetest oludest, millises sotsiaalses kastis oled oma olelusvõitlusega sattunud.
Kui ikkagi puhtuse probleem häirib (ülalöeldut ka silmas pidades), siis on häirega tegemist ja siin on psühhiaater abiliseks.
Veelkord - normi piir selles valdkonnas sõltub mitmetest asjaoludest.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet