hingamis probleem 13.05.14 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

hingamisprobleem.Paar päeva tagasi magama jäädes tekkis õhupuudus.Ja nii ka järgmine õhtu.Võtan norithreeni hetkel.Kas see õhupuudus on seotud paanikahoogudega.See algas peale kurba uudist .Kas nüüd jääbki nii või on mingit lahendust asjale.Tahax magada korralikult.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

See võib nii olla küll ja ilmselt ongi. AD-d edasi võtta, see nii paanikahoo aspektist ja ka une aspektist hea.
Peale rohu tuleb ikkagi muid võtteid ka rakendada - iga tera tervise varasalve tuleb kasuks.
Hingamise valdkonnale on kasuks jalutuskäigud.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet