Paanikahoogude ravi 05.10.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kas oleks võimalik saada teilt nõu, kas vajaksin paanikahoogudeks mingit muud ravimit kui Salymbra? Ja kas on sellist närviravimit, mis paneks inimese rahulikuks, aga ei teeks väga uniseks, ning samas oleks ka raviv?
Olen oma füüsilist koormust väga palju vähendanud, aga muud pinget ei ole eriti võimalik vähendada. Kardan, et ilma ravimita ei saa pinget maha.
Palun väga abi!
Tänan!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) AD tuleb vajadusel vahetada, oluline on ka õige ravimi annus.
2) Harjutused. Ilma nendeta jääb kogu ravi ja organismi tugevdamine poolikuks.
3) Eluviisi muuta ja elusihid täpsustada.
Koostöö psühhiaatriga ja kõik kulgem paremuse suunal.

/plaanin 25.08.2043 oma 100. sünnipäeva pidada;
olete kutsutud!/
Pange endale ka lühemad ja veidi kaugemad sihid paika!
Jüri O.-M. Ennet