14a noormees muutus kinniseks, otsib üksindust ja ei suhtle 25.09.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, kuidas peaks toimima ja mis käitumismustreid kasutama, kui endiselt rõõmus ja positiivne noormees muutus sel suvel kinniseks, otsib üksindust, on närviline, ei oska enam suhelda eakaaslastega, magab öösel 3-4 tundi vaid. Kas on võimalik tulla teie juurde konsultatsioonile, kas on mingeid tehnikaid, kas mingid seansid võimalikud, et ta jälle lahti saada ja hakkaks käituma loomulikult ja kergelt nagu see enne oli?

Mina olen noormehe isa.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Rahustavad uneteed apteegi vabamüügist - kohe kasutusse.
Minu Palve-Meditatsioon - kohe kasutusse (vt. otsinguga varasemast)
Oma mure-probleemi rääkimine Isale-Emale - kohe.
Päevased puhkehetked.
Regulaarne-tervislik toitumine (mitte palju, aga õigesti süüa).
Psühhiaatri jutule.
Minu juurde Tallinnas: registratuuri tel 1900
Peale minu ka teised psühhiaatrid, kuhu rutem saate.
Ühiselt saab parimad lahendid. Lahendid olemas.
Jüri O.-M. Ennet