Alkoholi tarvitamine, enesetapu üritamine 14.05.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tahan küsida, mis võib põhjus olla, kui vanasti mu isa(40a) suutis peale oma joomingut kaineks? Ning täna(14.05) oli ta endale 16 unetabletti sisse söönud ja pluss veel mingit teist tabletti? Mis võib ta sellisesse olukorda viia, et ta enesetappu üritas teha?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ühiskonnas on probleeme ja inimesel on probleeme ning mõnel need kokku koonduvad ning inimese psüühika ei suuda seda psüühilist koormust taluda. Siit siis see alkoholi kuritarvitamine ja ka tablettide liigne võtmine.

Mõni isa hea sõber-tuttav peaks ta psühhiaatri jutule viima. Valvetohter võtab igal tööpäeval vastu, saatekirja vaja ei ole.
Psühhiaatri abi on vajalik!

Head tegutsemist,
Jüri O.-M. Ennet