Eluisu kaotus 18.04.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mul on tõsised hirmuhood, kujutan ette kõige koledamaid asju, mis võib juhtuda ja kohati on eluisu täitsa otsas. Lihtsalt ei leia lahendust olukorrale ja kindlust edasi elamiseks. Tahaks olla tavaline inimene, mitte inimene, kes kardab varsti kruvi seina lasta drelliga.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Olete elus - järelikult võite olla õnnelik.
Elu - see ongi õnn, aga õnnesära sisse jääb ka elumuresid. Murede marineerimine olukorda ei muuda. Teid on kaks ja koos abikaasaga tegutsedes on väga paljugi võimalik. Muretsege-hankige maja korrastamiseks võimalusi ja oma kätega annab siis paljugi ära teha.

Teil on ju millega tegeleda, paljudel seda ei ole.
Kui Siberi "ekskursioonidelt" paljude Esivanemad tagasi tulid, siis leiti ka lagunenud-lagastatud elamisi eest, aga saadi hakkama. Said nemad, saate ka teie! Kindlasti saate!

Tarkusetera on selline, et mida suurem raskus meil elurajale ette jääb, seda meelekindlamalt ja rõõmsameelsemalt sellega maadlema tuleb hakata (nagu sportlane - teeme ära!).
Seda teades saate une korda ja iga päevaga läheb asjade kulg teil ikka paremini ja paremini.
Tegutsege nagu sportlane ja õige töö- ning puhkerežiim!
Saate hakkama, Esivanemad said, saate ka teie, üheskoos veelgi kindlamini!

Päikes südamesse, rammu kätesse, üksmeelt taresse,
Jüri O.-M. Ennet