Alkoholi probleem 06.03.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mul alkoholi probleem, tahaks sellest lahti saada, et mida te soovitate?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui selged-kindlad-kõrged elusihid paika pandud, siis alkohol jääb tagaplaanile.

Kehaline-sportlik tegevus viib alkoholi tagaplaanile. Oma treeningtulemusi ei hakka ju keegi mõistlik inimene alkholiga nullima.

Kui plaanis järglasi saada, siis jommis seemnerakkudega seda asja ei tehta.
5-6 kuud eelnevalt täiesti kaine - see on algus, hiljem peab naise kõrval ikka kaine tegelane olema.

Paul Ariste ütles, et alkoholi võib mees alles siis võtta kui ta elus midagi suurt on korda saatnud ja kui ta juba pensioniikka on jõudnud. Kuldsed sõnad!
Psühhiaater saab omapoolselt ka kaasa aidata karskurajale minemisel.
OK! Ole Kaine!
Tegutseda! Jutt ei aita!
Jüri O.-M. Ennet