Ma kuulen kuulmisi 25.02.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere
See hakkas pihta enne lapse sündi 8-9 aastat tagasi, kuulsin koputusi, lapse nuttu. Peale lapse sündi lõppes.
Nüüd ma kuulen taas koputusi ja keegi tahab mind magades üles ajada?
Sisendan endale pidevalt, et see on mu ettekujutuse vili. Mõned korrad olen tundnud, et keegi on seljas ja matab mu hinge. Ei julge kellelgi rääkidagi, mis minuga toimub.
Kas ma tõesti lähen hulluks?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaatri jutule ja saate abi. Head rohud olemas.
Muus osas - tervislikud eluviisid on alati suureks kasuks.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet