Anoreksia 11.02.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kas on kohta kuhu pöörduda anoreksia korral? Nii, et pere teada ei saaks ja ei oleks tasuline. Eelistatult Tallinnas.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1. Koostöös perega (ema-isaga) on probleemi võimalik palju paremini lahendada. Koostöös.
2. Kindlasti on vajalik perearsti juures teha mõnigad üldanalüüsid, et selgitada füüsilisise tervise praegune seis.
3. Järgneb koostöö psühhiaatriga.
Psühhiaatriakliinikus on laste-noorukite psühhiaater ja psühholoog koos abi aitamas.
Kõik saab korda - koostööd tehes!
Julgust ja kannatlikkust,
Jüri O.-M. Ennet