Efexori võõrutusnähud 11.12.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Lõpetasin nädal tagasi Efexori kasutamise ning pärast seda ilmnesid tõsised terviseprobleemid, peast käivad teravad jõnksud läbi, tugevad meeleolumuutused, pulss on tavalisest kõrgem, pea 90 või pisut üle selle, palavik.
Kaua see võib veel kesta ja kuidas saaks seda kõike leevendada?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

AD ja harjutused käsikäes, siis AD pikkamööda väheneb, aga harjutused jäävad - selline on paranemise õige rada.
Apteegist saadavad rohud on organismis endas praktiliselt kõik olemas, aga nad on "uinunud" seisundis. Harjutused äratavad need "uinujad".
Tegudele, harjutama ja uued hoiakud. vt. Tervisemaja soovitusi raamatust "Väljavalitu".
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet