Rohu võtmise kellaeg 25.11.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Küsimus siis selline, et võtan rohtu Cymbalta ja Betamax. Tunnen, et rohi on õige. Võtan hommikul Betamaxi ja Cymbaltat ja õhtul kell 7 veel korra Betamaxi. Aga minu arust tuleks seda Betamaxi võtta mingi 4 aeg hoopis. Kas seda aega tohib muuta?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Cymbalta on AD rühmast ja Betamaks on psüühika rohi, eri rühmadest rohud ja seetõttu neid koos ei võtaks, soovitav vahe ca tund nende kahe rohu võtmise vahel.
Teatud piirides aega muuta (annust kooskõlas arstiga) on ikka kasuks - teie elate ju OMA elu ja teil peab hea olema.
parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet