Lapsekaotus. Närvid korrast või hakkan hulluks minema? 11.11.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, mul on täielik depresioon, kuna augustis kaotasin oma sündimata lapse. Ei oska kohe kuskilt edasi minna. Kardan enda elu ja lähedaste pärast. Olen täies segaduses. Olen ka kaalu väga palju kaotanud.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Lein loomulik, depressioon vajab ravi. Kohe psühhiaatri vastuvõtule.
Leina leevendab ja kõrvaldab aeg, depressiooni kõrvaldab ravi ja harjutused.
Heade soovidega,
Jüri O.-M. Ennet